Pomoc w mieście

Kiedy to mieszkamy w dużym mieście to pewnie nie raz nie dwa zdarzyło nam się w nim zagubić. Poruszanie się komunikacją miejską wcale nie jest takie proste i każdy pewnie miał okazję się o tym przekonać. Jak wiadomo nie jest przyjemnie się zgubić, dlatego też warto postawić na inteligentne systemy logistyczne w postaci aplikacji na telefony komórkowe.


Dzięki takim aplikacjom możemy w każdej chwili sprawdzić jak dojechać najlepiej w danej miejsce. W sieci dostępna jest bardzo ciekawa aplikacja, dzięki której możemy szybko docierać komunikacją miejską z jednego miejsca w drugie miejsce. W przeciągu pierwszych 24h od premiery aplikacja znalazła ponad 250 użytkowników i zyskała entuzjastyczne recenzje. Autorzy serwisu autobuser. pl, z którego danych oraz algorytmów wyszukiwania korzysta wersja na telefony komórkowe zapewniają, że nie zapomnieli o właścicielach innych marek” w tej chwili szukamy wykonawców, w przygotowaniu jest wersja dla iPhona i smartfonów z systemem Microsoftu.” – mówi Jan Namedyński z autobuser.

pl” premiery można się spodziewać wczesną jesienią”…

pl” premiery można się spodziewać wczesną jesienią”.

Pomoc w mieście – galeria

systemy logistyczne

Foto: pixabay.com

systemy logistyczne

Foto: pixabay.com

Autorem aplikacji na telefony z systemem android jest Krzystof Bielicki, młody programista z Warszawy, autorami systemu aurobuser. pl są Jan Namedyński i Łukasz Ceranka z drugastronamiasta. pl Aplikację „Autobuse dla Androida” można pobrać za darmo pod adresem http: //android. autobuser. pl. Działanie programu można objerzeć na filmiku video:.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres