Polerki

Do polerowania wszelkiego rodzaju posadzek znakomite są polerki. Są to urządzenia wysokoobrotowe jednotarczowe. Wszystkie polerki automatycznie dopasowują się do nierówności każdego rodzaju posadzki, dodatkowo są one bardzo łatwe w manewrowaniu, nawet w bardzo wymagających warunkach.Przykładowe parametry techniczne wybranej przeze mnie polerki…

Przykładowe parametry techniczne wybranej przeze mnie polerki wyglądają następująco moc silnika: 1500 W, zasilanie: 230 V, obroty: 1500 obrotów na minutę, szerokość padu: 16″, zasięg pracy: 32 m, waga: 32 kg, układ odsysania – NDT130, wymiary: 1250x660x460 mm. Niektóre polerki opcjonalnie są wyposażone w układ odsysania Dustrol. To sprawia, że w wymagających warunkach elastyczny uchwyt samoczynnie dopasowuje się do kształtu tarczy i nierówności podłoża zapewnia to stały kontakt tarczy z powierzchnią polerowaną.

Tak więc dla wszystkich tych, którzy potrzebują…

Tak więc dla wszystkich tych, którzy potrzebują właśnie takiego urządzenia jaką jest polerka do posadzek, zachęcam do kupna obojętnie jakiego rodzaju polerki, gdyż naprawdę jest to przydatne urządzenie które przydaje się w wielu sytuacjach życiowych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres