Pojazd dla firm

Wózki widłowe to często najważniejsze pojazdy w wielu firmach, zakładach produkcyjnych, hurtowniach. Nie luksusowa reprezentacyjna limuzyna, którą porusza się właściciel korporacji, lecz właśnie wózki widłowe, dzięki którym towar przemieszczany jest z półki na półkę, z magazynu do magazynu ze zwinnością dzikiego zwierzęcia.Wózki widłowe do pojazdy z niewielkimi…

Wózki widłowe do pojazdy z niewielkimi nieraz silnikami, często zasilane specjalnymi akumulatorami, służące do transportowania na niewielkie odległości palet z różnym asortymentem. Wózki widłowe dają nieograniczone możliwości.

W ofertach dealerów wózki widłowe…

W ofertach dealerów wózki widłowe występują w różnych wersjach – możemy zakupić wersję terenową, jeśli podłoże, po którym będzie poruszał się wózek jest nierówne i grząskie, możemy zamówić wersję z wysokim składowaniem, dzięki czemu towar zostanie dostarczony na najwyższe partie półek. Pojazdy te są obecnie niezbędnym elementem wyposażenia wielu hurtowni i składów, gdzie nikt już sobie nie wyobraża, aby palety z towarem mogły być dostarczane na położone na znacznej wysokości półki za pomocą drabiny.

Autor poleca również stronę: koszt palety

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres