Podział klimatyzatorów

Klimatyzator to dziś powszechność, są bardzo często w wykorzystywane w biurowcach, w supermarketach, w centrach handlowych, w budynkach użyteczności publicznej oraz coraz częściej w domach jednorodzinnych. Obecnie na rynku znajduje się tyle ich rodzaj, że każdy na pewno będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.Można wyróżnić klimatyzator wieszany na…

Można wyróżnić klimatyzator wieszany na ścianie, na stropach, na kasetonach i stawiany na podłodze. Klimatyzatory można podzielić ze względu na sposób ich zawieszania bądź ze względu na możliwość regulowania temperatury jaką mają zapewnić. Ze względu na ten pierwszy podział wyróżnić można klimatyzator wieszany na ścianie, wieszany na stropie i na kasetonach. Ponadto wyróżnić można jeszcze dwa rodzaje, które związane są z typem wieszania.

klimatyzator mitsubishi

Foto: pixabay.com

klimatyzator mitsubishi

Foto: pixabay.com

Jest to klimatyzator kanałowy i…

klimatyzator mitsubishi

Foto: pixabay.com

Jest to klimatyzator kanałowy i taki, który po prostu stawiamy na podłodze. Drugie kryterium podziału także jest bardzo ważne bo określa możliwość regulowania temperatury. To właśnie tym kryterium powinniśmy się kierować przy wyborze sprzętu do naszego domu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres