Podnośnik nożycowy

Od wynalezienia samochodu już ponad 100 lat temu branża z nim związana uległa ogromnemu rozwojowi. Powstawały nowe samochody, nowe firmy, metody produkcji. Nowe formy naprawy i związane z tym narzędzia. Jednym z takich narzędzi są podnośniki samochodowe do których zaliczyć można między innymi podnośnik nożycowy, który oparty na dwóch parach nożyc jest niezwykle popularny wśród serwisów samochodowych.podnośnik nożycowy – galeria

Wybrane wciągarki

Wciągarka HIT 10
Ręczna wciągarka linowa HIT 32
Wciągarka HIT 10
Ręczna wciągarka linowa HIT 32

Zobacz więcej na: w kategorii WCIĄGARKI

Przede wszystkim podnośnik nożycowy to narzędzie o dużej wielkości które umożliwia wysokie podnoszenie samochodu i spokojną pracę z podwoziem. W związku z tym podnośnik nożycowy jest niezwykle popularny wśród mechaników samochodowych. Obecnie pojawiają się jednak firmy które wynajmują podnośnik nożycowy dzięki czemu sami możemy zajrzeć pod swój samochód i przeprowadzić w jego podwoziu małe naprawy. Firmy które oferują wynajem podnośnika nożycowego mieszczą się głownie przy warsztatach samochodowych.

Jeśli jesteśmy nimi zainteresowani powinniśmy…

Jeśli jesteśmy nimi zainteresowani powinniśmy zasięgnąć radę u swojego mechanika a następnie zdecydować który podnośnik nożycowy będzie dla nas najodpowiedniejszy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres