Płyty drogowe

Jak wiadomo płyty drogowe to prefabrykaty, które wykorzystywane są przede wszystkim w budowie tymczasowych dróg dojazdowych, obwodnic, prowizorycznych dróg dla samochodów ciężarowych, ale również znalazły swoje zastosowanie w utwardzaniu nawierzchni placów składowych, parkingów itd.Płyty produkowane są w różnych wymiarach, a…

Płyty produkowane są w różnych wymiarach, a ich cena zależy od ilości oraz miejsca dostawy. Stanowią doskonałe rozwiązanie w miejscach gdzie trzeba solidnie i szybko utwardzić drogę. Wiele firm zajmuje się fachową redystrybucją płyt drogowych różnego typu. Dobrze sprzedają się płyty drogowe EKO, JOMB, czy MON. Firmy w trosce o dobro klientów, oprócz własnych płyt, uzupełniają swoją ofertę płytami używanymi. Płyty drogowe skupowane są na terenie całego kraju.

prefabrykaty – galeria

Niektóre firmy w razie potrzeby transportują i rozładowują płyty w dowolnym miejscu w kraju. Płyty drogowe wykonywane są ze szczególną starannością oraz zgodnie z opracowaną dokumentacją techniczną. Producenci płyt stawiają sobie za cel zarówno jakość prefabrykatów, szybkość obsługi, ale również zaoferowanie jak najniższej ceny.

Chcesz więcej informacji? Zobacz koniecznie tę stronę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres