Palety z plastiku

Palety plastikowe stanowią doskonałą alternatywę dla palet drewnianych. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie palety drewniane nie mogą być używane, na przykład ze względu na warunki higieny pracy.Palety plastikowe w większości stosowane…

Palety plastikowe w większości stosowane są w przemyśle spożywczym, gdyż ich utrzymanie w czystości jest o wiele łatwiejsze niż palet drewnianych. Palety z plastiku muszą spełniać wszelkie normy narzucone producentom przez odpowiednie przepisy, aby były jak najbardziej bezpieczne w użyciu. Palety plastikowe z reguły maja takie same wymiary, jak drewniane, aby transport towarów na nich był tak samo wygodny, i aby można było transportować towar na różnych paletach. Dobrze wykonane palety plastikowe mogą służyć przez wiele lat.

Galeria

Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że palety plastikowe są o wiele lżejsze niż drewniane, co często nie pozostaje bez znaczenia dla przewożenia towarów i ogólnej wagi transportowanego towaru. Bardzo często palety plastikowe są jednym z podstawowych elementów wyposażenia magazynów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres