Osuszanie budynków

Osuszanie budynków jest branżą, która rozwija się dość prężnie. Firma świadczące takie usługi znajdzie pracę wszędzie tam, gdzie budynki zostały podtopione lub tam, gdzie stare ściany po prostu zaczynają chłonąć wilgoć. Osuszanie budynków posiada wiele różnorodnych technik pozwalających na usunięcie wilgoci.Mogą to być między innymi specjalne…

Mogą to być między innymi specjalne tynki renowacyjne, izolacje przeciwwilgociowe, lub osuszanie mikrofalami. Izolacje przeciwwilgociowe pozwalają na instalację o każdej porze roku, ponieważ nie wymagają przeprowadzania wykopów. Osuszanie w tym sposobie odbywa się za pomocą elektrokinezy i elektroosmozy. Osuszanie poprzez specjalne tynki izolacyjne, natomiast ma tę zaletę, że można je kłaść na wilgotne mury. Umożliwia on „oddychanie” ścian, które w ten sposób lepiej pozbywają się wilgoci.

Najlepsze tynki jednak muszą posiadać dużą…

Najlepsze tynki jednak muszą posiadać dużą odporność na działanie soli mineralnych powstających w procesie odparowywania wilgoci. Osuszanie mikrofalami, z kolei to sposób niezwykle szybki, działający kompleksowo, ponieważ przy osuszaniu usuwa także na zawsze grzyby i pleśń. Mikrofale docierają w głąb ściany, czego nie da się osiągnąć przy innych metodach.

ściany mobilne – więcej kluczowych wiadomości

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres