Oleje mobil – czy warto?

Coraz więcej osób zastanawia się na d różnicami, które można dostrzec pomiędzy produktami markowymi, które są po prostu kosztowne a przez to słabo dostępne dla ogółu, od tańszych zamienników. Często słyszy się, ze w zasadzie zamienniki czy po prostu podróbki towarów znanych firm nie są wyraźnie gorsze, a koszt oryginałów jest motywowany wyłączenie opłatami, które producenci i sieć sprzedażowa nalicza sobie za znaną markę.Warto zastanowić się na powyższym zagadnieniem…

Warto zastanowić się na powyższym zagadnieniem ponieważ nie jest ono wcale tak jednoznacznie, jak wiele osób mogłoby sądzić.

Przede wszystkim zwykle jest tak, że towary droższe i markowe są produkowane z materiałów najwyższej klasy( bądź przynajmniej ze składników solidnych ), a zamienniki czy szczególnie produkty udające tylko znaną markę – są wyrabiane ze składników zanieczyszczonych, wybrakowanych lub zwyczajnie takich, których nikt nie kontroluje. Ta zasada szybko może zemścić się np. na osobie, która kupiła słaby olej silnikowy. Pamiętajmy, że dobre firmy, jak oleje mobil, zawsze dbają, by jakość była jednakowa.

Trudno wyobrazić sobie oleje mobil, gdzie w jednym opakowaniu byłby słabszej jakości, w drugim gorszej, a sprzedawany byłby pod wspólną nazwą. Takie sytuacje są zaś niezwykle częste w świecie podróbek. Oleje mobil zachowują stała specyfikację, a cały proces produkcji jest kontrolowany. Kiedy kupujemy oleje mobil wiemy, że ktoś dołożył starań, by były one jak najlepszej jakości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres