Okna i profile

Wybierając nowe okna, trzeba zwrócić szczególną uwagę na okucia. W tej chwili mamy na rynku zarówno modele okien podnoszone, jak i uchylno-przesuwne, uchylno-obrotowe albo otwierane na zewnątrz. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się takie, które możemy przesuwać. Dużym standardem wydają się okna, które posiadają klasę zabezpieczeń antywłamaniowych WK2, czyli dodatkowo wzmocnionych.Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to będzie…

profile aluminowe

Foto: pixabay.com

Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to będzie można zamontować przeszklenia wraz z klejonymi foliami szybami antywłamaniowymi klasy P4. Gdy tylko mieszkamy w okolicy zagrożonej kradzieżami, to warto zdecydowanie wybierać okna antywłamaniowe. Dzieli się je zasadniczo na 6 klas. Najbardziej optymalna wydaje się klasa WK2. Dzieje się tak dlatego, że stanowi bardzo dobre połączenie wszystkich pozytywnych cech okna, a także dodatkowo przystępną cenę. W technologii okien bardzo skutecznym rozwiązaniem jest również łączenie ze sobą różnego typu materiałów. Najbardziej popularne jest używanie profili z odpornego na wszelkie czynniki atmosferyczne aluminium.

Profile aluminiowe służą do osłaniania od zewnątrz…

profile aluminowe

Foto: pixabay.com

Profile aluminiowe służą do osłaniania od zewnątrz ram z drewna albo plastiku. Najbardziej prostymi w swojej budowie są okapniki, które montuje się na dolnych fragmentach profili. Zdecydowanie jednak lepsze są i to trzeba przyznać nakładki, które są przyklejane bezpośrednio do drewna albo plastiku. Przy okazji osłaniają one całą zewnętrzną część ramy a także ościeżnicy. Nawet, jeśli dobrze poszukamy to znajdziemy okna drewniano-aluminiowe złożone z dwóch ram.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres