Odważni ludzie na wysokościach

W budownictwie pracują naprawdę odważni ludzie. Zbyt często robotnik budowlanych kojarzy nam się z niezbyt okrzesanym człowiekiem, który od czasu do czasu wyniesie cement z placu budowy, a gdy szef zmiany nie patrzy, to pociągnie łyk z ukrytej w skrzynce z narzędziami gorzałki. Lepiej patrzeć na robotników budowlanych przez pryzmat tych budowlańców, którzy wykonują ogromne prace wysokościowe.Tak, prace wysokościowe są konieczne…

Tak, prace wysokościowe są konieczne. Bez nich nie powstałyby te wszystkie przepiękne biurowce i wieżowce, w których mieszczą się siedziby najpotężniejszych na świecie koncernów i korporacji, najpopularniejszych studiów filmowych i wielkich potentatów przemysłu chemicznego. Bez nich poszczególne miasta na całym świecie nie miałyby możliwości chwalić się, że to na ich terytorium stoi budowla, która znajduje się w rankingach najwyższych budynków świata. Bez wielkiej odwagi robotników wykonujących prace wysokościowe, ludzkość nigdy nie sięgnęłaby chmur, mówiąc metafizycznym językiem.

Dlatego spójrzmy na największą grupę…

Dlatego spójrzmy na największą grupę roboczą przemysłu budowlanego, mając w głowie tych, którzy codziennie ryzykują życie, by inni mogli mieć imponujące, górujące nad pozostałymi budynkami, siedziby swoich firm.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres