Ochrona środowiska sprawą priorytetową

Zatruwanie środowiska naturalnego powoduje wymieranie coraz większej ilości gatunków dzikich zwierząt oraz owadów, a także zmniejszanie się obszarów zielonych na świecie. Słusznie ktoś porównał ludzi do pasożytów, które niszczą organizm od którego są zależne i dzięki któremu żyją. Człowiek źle postępuje z ziemią, bez której darów nie będzie umiał przetrwać. Czysta woda oraz pożywienie, wszystko to pochodzi z dobrodziejstwa natury.Wszyscy muszą sobie z tego zdać sprawę,…

Wszyscy muszą sobie z tego zdać sprawę, ponieważ na dzień dzisiejszy ludzie stoją u progu globalnej katastrofy ekologicznej, której skutki już są widoczne w niektórych miejscach na ziemi. Ochrona środowiska to temat szeroki i przez większość odbierany lekceważąco jako fanaberia, tymczasem każdy powinien się zastanowić czy nie przyczynia się do zagłady naszej plany poprzez śmiecenie, spalanie nielegalnych substancji czy też zakopywanie ich lub po prostu porzucanie w lasach, stawach czy też rzekach. Ochrona środowiska to temat poważny, a nie powód do kpin. Oswaja się z nim już najmłodsze dzieci w szkole i w tym przypadku rodzice mogliby się czegoś od nich nauczyć. Bardzo ważną kwestią jest woda.

Raporty oddziaływania na środowisko

Raporty KOBIZE
Operaty wodnoprawne
Raporty KOBIZE
Operaty wodnoprawne

Zobacz więcej na: raportysrodowiskowe.pl

Naukowcy obliczyli, że niedługo zabraknie pitnej…

Naukowcy obliczyli, że niedługo zabraknie pitnej wody dla wszystkich na świecie, dlatego ważne jest oczyszczanie ścieków. Należy budować coraz nowocześniejsze i sprawniejsze oczyszczalnie, a oczyszczanie ścieków powinno być dla wszystkim czymś oczywistym i naturalnym. Każdy musi martwić się o wodę już nie tylko dla ludzi z Afryki, ale także dla siebie. Oczyszczanie ścieków to obowiązek współczesnego człowieka.

Comments
  1. Rozalia |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres