Obróbka materiałów: gięcie blach

14 wrz 2017

Wyróżniamy różne metody, techniki obróbki materiałów wykonanych z metalu. Zalicza się do nich między innymi gięcie blach, które wykonywane jest przez wyspecjalizowane firmy przy użyciu zaawansowanych urządzeń.Dzięki tego typu obróbce możemy…

Dzięki tego typu obróbce możemy zmienić krzywiznę dowolnego elementu metalowego. Często jednak firma określa, jakie parametry może mieć poddawany obróbce materiał. Zazwyczaj gięcie blach wykonywane jest na materiałach o kilkunastu milimetrach grubości i kilku metrach szerokości, długości. Może być wykonywane ono na gorąco lub na zimno. Jeżeli poszukujemy firmy wykonującej gięcie blach, warto zwrócić uwagę na maszyny, urządzenia, które wykorzystuje ona podczas obróbki. Dużym uznaniem cieszą się na przykład prasy ze sterowaniem CNC. Decydując się na usługi firmy oferującej swoim klientom gięcie blach, możemy liczyć na dokładność obróbki materiału, a także na zachowanie przez niego swoich właściwości.

Poza tym możemy poddać identycznej obróbce wiele…

Poza tym możemy poddać identycznej obróbce wiele elementów, a powtarzalność gięć na pewno zostanie zachowana. Wiele firm zajmujących się tego typu usługami ogłasza się między innymi w Internecie, a na swoich stronach internetowych zamieszczają one informacje na temat tego rodzaju obróbki i używanych maszyn.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Obróbka materiałów: gięcie blach”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031