Obrabiarki

W związku z globalną pogonią za osiągnięciem jak największej wydajności w jak najkrótszym czasie, zakłady przemysłowe zaczęły już od dawna unowocześniać swoje linie produkcyjne. Krokiem w tą stronę było wprowadzenie urządzeń, jakimi są m. in.obrabiarki CNC…

obrabiarki CNC. Wszystko to za sprawą powstałych w latach siedemdziesiątych skomputeryzowanych układów sterujących( z ang. Computer Numerical Control ). Praca obrabiarki CNC do momentu wprowadzenia unowocześnień wiązała się z dużą pracą jaką musiał wykonać obsługujący ją pracownik. Obecnie człowiek ogranicza się jedynie do zaprogramowania mikrokomputera obrabiarki CNC, który dalej już kieruje jej pracą. W ten sposób zakłady produkcyjne są w stanie wytworzyć w krótszym czasie, większą ilość precyzyjniej wykonanych wyrobów.

Zastosowanie obrabiarki CNC w zakładach przemysłowych znacząco…

Zastosowanie obrabiarki CNC w zakładach przemysłowych znacząco zwiększa efektywność ich produkcji, która w dzisiejszych czasach jest jednym z podstawowych mierników konkurencyjności przedsiębiorstwa. Cały czas trwają modernizacje obrabiarki CNC w celu uzyskania jeszcze lepszych parametrów wytwarzanych produktów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres