O wózkach widłowych do firmy

Duże sklepy, a także hale magazynowe czy place budowy z pewnością należą do tych miejsc, w których to wózki widłowe niezbędne są między innymi do codziennej pracy oraz transportu. Jakie najczęściej poszukiwane są wózki i do czego mają one głównie służyć.Oto ich podstawowe parametry…

Oto ich podstawowe parametry. Generalnie najczęściej wybieranym typem jest tak zwany wózek widłowy czołowy. Takie wózki Linde są naprawdę użyteczne w zamkniętych pomieszczeniach. Są to wózki z napędem akumulatorowym, które to idealnie dopasowują się do każdego operatora oraz do każdej aplikacji. Swe zadania wykonują one perfekcyjnie oraz z należytą starannością. Dzięki temu gwarantują one sporą wydajność przeładunkową przy równocześnie niezbyt wielkiej konsumpcji energii.

Drugi pod względem swej popularności jest tak zwany wózek paletowy prowadzony. Jakie natomiast jest zapotrzebowanie odnośnie udźwigu. Połowa firm potrzebuje urządzeń, które to będą miały udźwig 2 tony. Znacznie mniej firm potrzebuje większego udźwigu, będącego w granicach 3-4 ton.

W kwestii standardowej wysokości, na którą wózek podnosi towar, to najczęściej tutaj poszukiwane są takie wózki, które podnoszą owe towary mniej więcej na wysokość 3 metrów. W mniejszej ilości firm konieczny jest sprzęt z możliwością podnoszenia towaru na 4 metry. Warto samemu dokładnie przeanalizować swoje własne potrzeby oraz dostosować sprzęt do nich tak, aby mógł on spełniać wszelkie nasze wymagania, dzięki czemu praca będzie wykonywana odpowiednio.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres