Nowoczesność w starym rzemiośle

Niektóre rzemiosła, np. kamieniarstwo, nie tylko wciąż istnieją, ale cieszą się również dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Maszyny kamieniarskie, jak zresztą wszystkie inne, ulegały z czasem ewolucji, choć początkowo używano w tym zawodzie prostych narzędzi, takich jak: dłuta czy młotki.Maszyny kamieniarskie możemy zdobyć np…

Maszyny kamieniarskie możemy zdobyć np. za pośrednictwem strony internetowej URDA. pl. Służą one m. in. do cięcia tzw. slabów, mniejszych elementów i całych bloków; artykuły do polerowania powierzchni kamienia, piaskarki i inne urządzenia do obróbki kamienia. Maszyny kamieniarskie są używane przede wszystkim w produkcji nagrobków, pomników, popiersi, elementów ozdobnych, tzw. galanterii kamiennej. Kupując do swojego zakładu maszyny kamieniarskie należy pamiętać, podobnie zresztą jak w przypadku każdych innych maszyn, że niektóre z ich elementów wymagają regularnych wymian.

Jeżeli będziemy mieli szczęście możemy sporo…

Jeżeli będziemy mieli szczęście możemy sporo zaoszczędzić biorąc maszyny kamieniarskie w leasingu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie pod względem finansowym. Po czasie spłaty leasingu maszyna stanie się naszą własnością. Jeśli oczywiście wpłacimy odpowiednią wartość wykupu, która została ustalona w umowie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres