Nowoczesne kabiny z hydromasażem

Kiedyś wanny czy prysznicowe kabiny z hydromasażem kojarzyły się wielu ludziom z niedostępnym luksusem. Dziś ich ceny wciąż stają się coraz niższe, dlatego każdy może sobie na taki rarytas pozwolić. Przykładowo, kabiny z hydromasażem za niecałe 2 tysiące złotych, najczęściej mają wymiary 90×90 cm przy wysokości do 230 cm i głębokości brodzika do 30 cm.Sterowanie odbywa się przy pomocy elektronicznego panelu…

Sterowanie odbywa się przy pomocy elektronicznego panelu sterowania i czterofunkcyjnego przełącznika. Tego typu kabiny z hydromasażem wyposażone są w tradycyjną głowicę górną natryskową, 6 lub 8 dysz bocznych masujących plecy i biodra, przy czym dwie pary z nich można samodzielnie regulować, tak by masowały jak najlepiej oraz masażer do stóp. Dodatkowe wyposażenie jakie posiadają na ogół kabiny z hydromasażem, to wbudowane oświetlenie zwykłe i dekoracyjne, lustro składane siedzisko z oparciem, radio FM, wentylator i dwa dozowniki na płyn do kąpieli.

ogrodzenia aluminiowe

Foto: pixabay.com

Ponadto istnieje możliwość podłączenia telefonu z zestawem…

Ponadto istnieje możliwość podłączenia telefonu z zestawem głośnomówiącym. Kabiny z hydromasażem wykonywane są przeważnie ze szkła hartowanego gładkiego, o grubości najczęściej 5 mm. Środkowy panel prysznicowy jest plastikowy, natomiast ramy i profile aluminiowe.

ogrodzenia aluminiowe

Foto: pixabay.com

Strona sanjo.pl była inspiracją do powstania wpisu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres