Nowa moda

12 mar 2015
porady prawne online

Foto: pixabay.com

Jedną z najnowszych metod radzenia sobie ze zużytym czy wysłużonym już sprzętem domowym agd jest tak zwany recykling agd- od dawna dobrze znany na Zachodzie. Do Polski wkracza małymi krokami ale od razu stał się bardzo modnym, nowoczesnym trendem, jednym niewielu które są jednocześnie bardzo popularne i recykling agd jest przyjazne środowisku.Na czym polega ta metoda…

Na czym polega ta metoda. Ta najnowsza moda, jaką niewątpliwie jest recykling agd polega na przykład na tym że klientowi wolno zostawić w sklepie stary monitor albo na tym, że sprzedawcy mają obowiązek nieodpłatnie przyjmować wyeksploatowane artykuły AGD od klientów, którzy kupują nowe rzeczy i wpisywać się do rejestru zbierających. Oczywiście, z racji tego, że opisywane zjawisko i towarzyszące mu przepisy oraz prawne regulacje SA zjawiskami stosunkowo nowymi, nadal ogromny problem stanowi ich należyte przestrzeganie: jeszcze niewielu sprzedawców o nich wie i jest uświadomionych.

Inną nazwą na recykling agd…

Inną nazwą na recykling agd jest ekotechnika czyli utylizacja elektroniki, komputerów, monitorów, AGD, RTV i różnych innych sprzętów im pokrewnych. Istnieje mnóstwo firm w większych aglomeracjach miejskich, które w swoich usługach oferują recykling agd, wystarczy dobrze rozejrzeć się we własnej okolicy a pozbycie się starego monitora lub telewizora nie będzie dłużej stanowić problemu.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Nowa moda”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031