Niwelator optyczny

13 wrz 2014

Są takie urządzenia bez których nie można sobie wyobrazić współczesnego placu budowy. Należy do nich z pewnością niwelator optyczny. To niezastąpiony towarzysz każdego majstra na budowie. Prosty w obsłudze i niezawodny, przeznaczony do każdego rodzaju prac niwelacyjnych. Profesjonalny niwelator optyczny to urządzenie potrzebne na każdym placu budowy.Może być używane do wielu różnych…

Może być używane do wielu różnych zastosowań, nie tylko do do poziomowania, ale także dzięki możliwości pochylenia niwelatora do wyznaczania spadków. Dodatkową cechą powinna być jego solidna konstrukcja dostosowana do warunków na budowie, jako ochrona przed pyłem i wodą. Warto używać sprzętu uznanych firm. Tylko taki niwelator optyczny może służyć do bardzo precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Dobrze jeśli jest wyposażony w magnetyczny system tłumienia drgań. Specjalny kompensator odpowiada za poziomowanie instrumentu i stabilizowanie obrazu, co pozwala pracować nim nawet na terenach niestabilnych.

Niwelator optyczny wysokiej klasy przeznaczony jest dla…

Niwelator optyczny wysokiej klasy przeznaczony jest dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów. Właściwie należy stwierdzić, że dla wszystkich specjalistów, którzy podczas wykonywania swojej pracy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Niwelator optyczny”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031