Nawet metal nie jest nam straszny.

20 kwi 2015

Bardzo często musimy przeciąć metal. Jest on na tyle mocny, że zwykłymi piłami, czy też nożycami nie moglibyśmy tego zrobić. Stępiłyby się niemal natychmiast. W tym celu wynaleziono jednak bardzo przydatne urządzenia, jakim jest szlifierka kątowa. Za jej pomocą można poradzić sobie z bardzo twardymi materiałami.Galeria

Wyposażona w tarcze do metalu poradzi sobie z metalem błyskawicznie. Tarcze do cięcia metalu wykonane są z w większości z połączenia korundu i węglika krzemu. Te dwa materiały są bardzo mocnym materiałem ściernym. Tarcze do cięcia metalu są głównym elementem szlifierki. Ich współpraca ściśle związana jest ze szlifierką kątową i pilarkami stołowymi, które zostały tak skonstruowane, aby tarcze do cięcia metalu mogły z nimi współpracować. Tarcza do cięcia metalu jest okrągła i wykonana z mocnych materiałów ściernych. W ich skład chodzi również żywica i specjalny podkład, który wykonuje się z włókna szklanego.

Takie tarcze do cięcia metalu co…

Takie tarcze do cięcia metalu co jakiś czas trzeba wymieniać. Podczas użytkowania kamień się ściera i traci na wartości. Jest to nie wielki wydatek sięgający kilku złotych. Kupno szlifierki jest już związane z większą sumą pieniędzy, ale same tarcze nie są bardzo drogie. Zużywają się po prostu w miarę używania.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Nawet metal nie jest nam straszny.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031