Myjnia, w której się nie dotyka auta

Istnieją kierowcy przeczuleni na punkcie dwóch spraw – tego, aby mieć czysty samochód i aby nikt go nie dotykał. Tymczasem sami nie mają za bardzo czasu na mycie auta. Dlatego też wymyślono bezdotykowe myjnie wysokociśnieniowe, w których można wyczyścić samochód, nie obawiając się, ze ktoś mu nieopatrznie zrobi krzywdę.Ostatnio myjnie wysokociśnieniowe stają się…

Ostatnio myjnie wysokociśnieniowe stają się coraz popularniejsze i coraz więcej osób korzysta z ich usług. Niestety, niemal każda myjnia bezdotykowa płaci pracownikom groszowe sprawy. To pozwala zaoszczędzić na wypłatach, a tym samym obniżyć ceny usług, jakie świadczą automyjnie bezdotykowe i tym samym sporo zarobić. Zyskuje an tym i właściciel, i klient, ale niestety pracownicy nie. Niestety, automyjnia bezdotykowa to nie jedyne miejsce, gdzie w podobny sposób traktuje się pracowników. W wielu miejscach jest to po prostu normalne. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś bezdotykowe myjnie wysokociśnieniowe oraz inne zakłady pracy się zmobilizują i postawią nareszcie na pracownika.

Zanim jednak bezdotykowe myjnie wysokociśnieniowe…

Zanim jednak bezdotykowe myjnie wysokociśnieniowe takie się staną, lepiej się tam nie zatrudniać. Szkoda powiększać zyski nieuczciwego pracodawcy, który nie liczy się w ogóle z zatrudnianymi przez siebie osobami i płaci im tak mało, że mniej byłoby już bezprawnie.

Autor informacje czerpał ze strony: sanjo.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres