Myjki wysokociśnieniowe

Nie ma lepszego sposobu na umycie silnie zabrudzonych powierzchni niż użycie myjek ciśnieniowych. I nie służą one wyłącznie do pielęgnacji auta, ponieważ ich funkcjonalność wykracza daleko dalej niż co tygodniowe czyszczenie samochodu. Sprzęt ogrodniczy, huśtawki, okna, elewacje budynków, chodniki i marmury na zewnątrz domu, rowery i sprzęt grillowy – do każdej z tych rzeczy można zastosować myjkę wysokociśnieniową.


myjki ciśnieniowe

Foto: pixabay.com

Przede wszystkich szeroka oferta tego…

Przede wszystkich szeroka oferta tego typu urządzeń jest skierowana dla właścicieli domków jednorodzinnych i właścicieli firm transportowych. W zależności od częstotliwości użytkowania i zastosowania sprzętu, myjki ciśnieniowe można podzielić na amatorskie i profesjonalne, różniąc się między sobą mocą przerobową( od 80 do 160 barów i wydajnością około 300-350 litrów wody na godzinę ), rodzajem zasilania( elektryczne, hybrydowe, spalinowe )i odpowiednim wyposażeniem( pojemnik na detergenty, moduł grzewczy wody, filtrami, szczotkami i rolkami na wąż wodny ).

Cena najprostszej myjki dla domowego użytku zaczyna…

Cena najprostszej myjki dla domowego użytku zaczyna się od 400 złotych, zaś najdroższe modele dla amatorów oscylują w okolicach 2000 złotych. Jeśli myjka ma być używana sporadycznie, warto zainwestować w tańszy model.

myjki ciśnieniowe

Foto: pixabay.com

Z powodzeniem może być używany do czyszczenia auta i rowerów, mebli ogrodowych, sprzętu ogrodniczego, a także do mycia z zewnątrz okien i elewacji budynku. W razie konieczności można ją rozbudować o dodatkowe elementy. W przypadku myjek profesjonalnych ich koszt jest wyceniany indywidualnie( ceny często przekraczają kilka tysięcy złotych ).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres