Myjka ciśnieniowa.

Myjka ciśnieniowa jest doskonałym narzędziem do mycie nie tylko samochodów, choć do tego nadaje się idealnie. Świetnie sprawdzi się przy myciu elewacji budynku, mebli i sprzętów ogrodowych, ogrodzeń i dużych powierzchni różnego rodzaju. Myjkę ciśnieniową podłączamy do kranu za pomocą zwykłego węża ogrodowego.


Pompa wytwarza ciśnienie i dzięki temu woda dostaje się do pistoletu. Myjki ciśnieniowe można podzielić ze względu na zastosowanie, a raczej częstość używania. Dostępne są myjki do zastosowania domowego, czyli dla osób, które użyją jej kilkanaście razy w roku oraz do zastosowania w przedsiębiorstwach, np. w firmie transportowej, budowlanej, remontowej. Wyróżnia się trzy klasy. Wprowadzająca jest przeznaczona do rzadkiego stosowania.

Klasa średnia jest przystosowana do częstego usuwania…

Klasa średnia jest przystosowana do częstego usuwania zabrudzeń. Natomiast premium jest idealna do częstego mycia dużych powierzchni. W poszczególnych modelach różni się również zastosowany napęd: hybrydowy, spalinowy lub elektryczny. Silniki spalinowe stosowane są w myjkach o bardzo wysokiej wydajności. Paliwem może być olej napędowy lub benzyna. Myjki elektryczne to zazwyczaj myjki domowe. Można ją podłączyć do zwykłej sieci domowej.

Galeria

http://www.agro-metal.com.pl/pol_m_URZADZENIA-CZYSZCZACE_MYJKI-CISNIENIOWE-324.html

Foto: pixabay.com

myjki ciśnieniowe

Foto: pixabay.com

Jednak urządzenia o wyższej wydajności są zasilane z sieci trójfazowej 400 V. Myjki hybrydowe mogą być zasilane zarówno z akumulatora jak i sieci. Są mobilne dzięki zastosowanej baterii. Przed zakupem warto zastanowić się jakie parametry będą najlepsze. Należy wybrać wydajność, zakres ciśnienia oraz temperatury modułu grzewczego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres