Miejsce grzejnika w domu.

25 sty 2014

Budując swój własny dom, lub remontując mieszkanie, często zastanawiamy się gdzie grzejnik powinien mieć swoje miejsce. Niby sprawa jest prosta. Utarło się od lat, ze miejsce tego urządzenia jest stałe. Najczęściej taki grzejnik umiejscawia się pod oknem. Ale czy zawsze jest to możliwe.Ten rodzaj usytuowania wybierzemy za każdym…

Ten rodzaj usytuowania wybierzemy za każdym razem gdy robimy nową instalację i obiektem naszych działań są grzejniki panelowe. A co zrobić w przypadku remontu starego domu, gdzie nigdy nie było tego typu instalacji grzewczej. Co zrobić, gdy dodatkowo mamy ograniczone finanse i nie możemy oplatać całego domostwa systemem rurek. Najlepiej wiec zrobić małą instalacje grzewczą wokoło środkowego filara, przy którym zamontowany jest piec. Wędrówkę ciepłej wody skrócić do minimum. Osobnym tematem są grzejniki łazienkowe. Czasami można pokusić się o ciekawe i praktyczne rozwiązanie.

piecyk gazowy

Foto: pixabay.com

piecyk gazowy

Foto: pixabay.com

Producenci tego typu urządzeń prześcigają się w…

grzejniki pokojowe

Foto: pixabay.com

Producenci tego typu urządzeń prześcigają się w pomysłach. Hitem wydaje się być grzejnik do łazienki w postaci rozbudowanego przestrzennie systemu ciepłych rurek. Na takim grzejniku bardzo dobrze suszy się mokre ręczniki. Dodatkowo tak skonstruowany system ciepłych przewodów, skutecznie osusza wilgoć w łazience.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Miejsce grzejnika w domu.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031