Metalowe regały paletowe

30 lip 2014

W magazynach wielkopowierzchniowych, gdzie składuje się dużą liczbę ciężkich towarów, paletowe regały metalowe sprawdzają się z reguły najlepiej. Pozwalają one na najbardziej ergonomiczne wykorzystanie miejsca. Składowanie towarów może odbywać się w pionie i w poziomie. Do wyższych poziomów regałów pracownicy mogą dosięgnąć dzięki specjalnym wysięgnikom oraz wózkom paletowym.Są to urządzenia zaprojektowane do ściągania warstw…

Są to urządzenia zaprojektowane do ściągania warstw palet z regałów paletowych. Aby paletowe regały metalowe dobrze się sprawdzały, trzeba w związku z tym wygospodarować odpowiednio przestronną wolną przestrzeń wokół nich – w przypadku jej braku manewrowanie wózkiem nie będzie możliwe, a paletowe regały metalowe są niedostępne bez możliwości obsługi ich wózkiem. Jednak nie można nazwać tego faktu niedogodnością. Ze wszystkich typów regałów paletowe regały metalowe uważane są za najbardziej uniwersalne, jak i najłatwiejsze w obsłudze.

Można dostosować ich parametry do specyfiki…

Można dostosować ich parametry do specyfiki praktycznie każdego towaru. Ze względu na konstrukcję regałów paletowych zawiadywanie magazynem staje się łatwiejsze. Łatwiejsza jest także kontrola stanu magazynu. To cudowne, że istnieją paletowe regały metalowe, dzięki którym towary różnych gabarytów i wagi mogą leżeć na najbardziej optymalnej dla nich wysokości.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Metalowe regały paletowe”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031