Meble metalowe niezbędne w każdym zakładzie pracy

1 sie 2017

Wyposażenie pomieszczeń zakładu pracy w umeblowanie to zadania o tyle trudne i skomplikowane, co i kosztowne. Od lat najbardziej popularne przy urządzaniu lokali biurowych, przemysłowych czy usługowych są meble metalowe. W pierwszym momencie skojarzenia mogą być mało przyjemne, meble kojarzą się z ciepłem i wysokim walorami estetycznymi drewna, ale w warunkach prowadzonej działalności gospodarczej najważniejsza jest użyteczność i trwałość oraz spełnianie odpowiednich norm i wytycznych zawartych w przepisach regulujących bezpieczeństwo i higienę pracy.Meble metalowe od dawien dawna…

Meble metalowe od dawien dawna są powszechnie wykorzystywane w warsztatach usługowych, stolarskich, samochodowych, ślusarskich i innych.

W każdym warsztacie znajdziemy kilka stołów warsztatowych i szafek metalowych, w których przechowywane sa narzędzia i niektóre materiały. Meble metalowe to najczęstsze wyposażenie magazynów i zapleczy sklepów. W każdej hurtowni podstawowym umeblowaniem są metalowe regały magazynowe, które można składać na różny sposób dostosowując przestrzeń magazynową do indywidualnych potrzeb. Meble metalowe to przede wszystkim spotykane niemal w każdym zakładzie pracy, szafki socjalne, albo inaczej mówiąc, szafki na rzeczy pracowników.

W dużej ilości zakładów pracy, zwłaszcza tych podlegających kontroli Sanepidu, szafki socjalne są wymagane przez przepisy, pracodawca musi udostępnić je pracownikom. Meble metalowe znajdziemy tez bez trudu w biurach. Szafki socjalne, regały, szafy, także te pancerne oraz sejfy, szafy gospodarcze wreszcie szafy kartotekowe, to standardowe wyposażenie każdego biura.

Gorąco polecam również stronę: plastmet.pl

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Meble metalowe niezbędne w każdym zakładzie pracy”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930