Meble metalowe na halach produkcyjnych

Na halach (link) produkcyjnych często panują trudne warunki, dlatego warto zabezpieczyć niektóre cenne przedmioty, które być może łatwo da się uszkodzić, ale muszą się one znajdować na hali, ponieważ są po prostu potrzebne. Dlatego meble metalowe znakomicie sprawdzają się jako wyposażenie ochronne na przykład dla komputerów.Galeria

Komputery stacjonarne często stanowią jedno z podstawowych sprzętów wykorzystywanych do kontrolowania przebiegu na przykład różnego rodzaju produkcji taśmowych. Przepisy BHP często też wymagają od pracodawców odpowiedniego zabezpieczenia dla wykorzystywanych urządzeń znajdujących się na halach. Dlatego meble metalowe stanowią znakomite rozwiązanie jako ochrona właśnie na komputery stacjonarne. Takiego rodzaju meble metalowe to najczęściej trzyczęściowa obudowa, która w skuteczny sposób zabezpiecza komputer – monitor, klawiaturę oraz jednostkę centralną.

Każdy z elementów takiego zestawu meblowego…

Każdy z elementów takiego zestawu meblowego pozwala na oddzielne otwieranie i zamykanie pokryw ochronnych. Monitor znajduje się w zamykanej szafce z przeszklonym otworem, natomiast klawiatura najczęściej zamykana jest w wysuwanej szufladzie. Jednostkę centralną umieszcza się na samym dole w największej pojemnościowo szafce.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres