Maszyny do szorowania.

Zachowanie czystości oraz podstawowych zasad higieny powinno być przestrzegane przez wszystkich. Dotyczy to nie tylko domostw prywatnych, ale także( a może przede wszystkim )miejsc publicznych, gdzie codziennie przebywa duża ilość osób. Dlatego też tak bardzo istotne jest to, jakie sprzętu czyszczącego będzie używało się w takich miejscach.


http://www.jmtrade.net.pl/

Foto: pixabay.com

W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się…

W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się szorowarki, które stanowią swego rodzaju połączenie automatycznego mopa oraz odkurzacza w jednym urządzeniu. Szorowarki są dostępne w sklepach z akcesoriami sprzętu gospodarstwa domowego oraz w punktach handlowych, które oferują swoim klientom rozmaite maszyny przemysłowe. Oczywiście poszczególne modele szorowarek charakteryzują się odmiennymi właściwościami oraz skutecznością.

Najbardziej efektywne są takie szorowarki, które wyglądem przypominają niewielkie pojazdy wyposażone w wygodne siedzisko. U podstawy takiego urządzenia zamontowane są szczotki oraz mopy, które bardzo dokładnie czyszczą i rozpuszczają brud powstający na każdego typu powierzchni. Specjalne preparaty, które używane są w takich szorowarkach, nadają się do czyszczenia najbardziej kłopotliwych powierzchni, a więc na przykład chodników, posadzek w dworcach i pasażach oraz wiele innych.

Oprócz tego szorowarki mają właściwości polerujące,…

Oprócz tego szorowarki mają właściwości polerujące, co dodaje ciekawego efektu wyczyszczonej powierzchni. Szorowarki powinny więc stanowić podstawę wyposażenia każdej ekipy sprzątającej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres