Masz blokadę parkingową, masz spokój

Na początku lat 90- tych Polacy poczuli się tak panami wszystkiego, że potrafili malować koperty na miejscach parkingowych i zaznaczyć, że to ich. Pamiętam, że policja bo wtedy nie było straży miejskiej szybko wybijała delikwenta głupie pomysły i kazała ścierać farbę. Dzisiaj kiedy już lepiej wiem co nam wolno a co nie pojawiają się blokady parkingowe.Masz blokadę parkingową, masz spokój – galeria

Natłok samochodów spowodował brak miejsc do parkowania i blokady parkingowe. Dlatego pod blokami pojawiają się blokady parkingowe chroniące nasze miejsce przed zajęciem przez kogoś innego. Jest to duże ułatwienie bo, np. spadł śnieg my spędzamy dwie godziny na odkopywanie auta i miejsca parkingowe i jedziemy do pracy. Wracamy a tu sąsiad stoi sobie na naszym miejscu bo mu się nie chce odśnieżać. Teraz montujemy najprostsze zamykane na klucz czy kłódkę blokady parkingowe i pracujemy spokojnie. Ci, którzy nie znaleźli miejsca do parkowania w mieście zaczynają szukać go po bramach i podwórkach.

Dlatego rzadko kiedy spotykamy podwórko bez…

Dlatego rzadko kiedy spotykamy podwórko bez bramy albo blokady. Chcąc dokonać zakupu musimy udać się do specjalistycznego sklepu, w którym blokady parkingowe są w ofercie. Poza blokadami firmy tego typu mają przeróżne szlabany, które chronią przed wjazdem i wyjazdem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres