Mały traktor dla działkowca

Jeśli ktos posiada większą działkę, to potrzebuje odpowiedniego sprzetu, który ułatwi pracę. To może być klasyczna działka ogrodnicza lub ogród w stylu rekreacyjnym. Nie ma to większego znaczenia. Zawsze jest mnóstwo pracy, a cięższy sprzęt powoduje, że idzie ona o wiele szybciej. Na rynku można dostać małe traktorki, które mogą spełniać kilka funkcji i są bardzo przydatne.Jest to sprzęt bardzo tani…

Jest to sprzęt bardzo tani. Koszt nowego traktorka, to trzy, cztery tysiące złotych. Może służyć do różnych celów. Traktorki są wyposażone w tarcze tnące, które montuje się pod podwoziem i wówczas mamy bardzo wygodny sprzęt do koszenia większych powierzchni trawiastych. Dodatkowo można dokupić zbiornik na ściętą trawę. Dzięki temu nie trzeba jej zbierać grabiami. Traktorki nie służą wyłącznie do koszenia. Jeśli dokupimy małą przyczepkę, mamy wspaniały zestaw do przewożenia cięższych rzeczy na krótkich dystansach. To może być ziemia uprawna, kompost, zebrane warzywa i tym podobne.

Traktorki są bardzo silne, mimo…

Traktorki są bardzo silne, mimo tego, że silnik ma małą ilość koni mechanicznych. Ich siła tkwi w momencie obrotowym, który jest bardzo wysoki. Spalanie jest na niskim poziomie, więc nie trzeba się o to obawiać. To może być wspaniały prezent dla zapalonego działkowca.

Artykuł inspirowany stroną profitoleje.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres