Malowanie dzięki kompresorom.

10 cze 2015

Jeszcze niedawno malowanie blach wydawało się udręką dla początkującego mechanika. Na szczęście wiele się zmieniło dzięki technice, jaka dają kompresory śrubowe. Dzięki nim malowanie nie stanowi już przeszkody i mechanik nie musi mieć wcale wygórowanego talentu. Sprężarka dzięki powietrzu pod wysokim ciśnieniem równomiernie rozprowadzi farbę, którą ma być pokryta wybrana powierzchnia- jak się okazuje- nie tylko blachy… Kompresory śrubowe to idealne urządzenia do malowania powierzchni samochodów.Porysowana karoseria z odpryskująca farbą…

Porysowana karoseria z odpryskująca farbą to problem niejednego kierowcy. Dziś sprawa nie wymaga już tak wielkiego zachodu, jak kiedyś. Wystarczy oddać samochód na jeden dzień do serwisu, w którym pracują kompresory śrubowe. Farba nimi rozprowadzana dzięki sprężonemu powietrzu zawsze roznoszona jest równomiernie i delikatnie. Nie ma więc mowy o jakimkolwiek uchybieniu. Wszystko też szybko schnie i wygląda nad wyraz estetycznie. Kompresory śrubowe w dziedzinie malowania robią prawdziwą furorę. Praca za ich pomocą pozwala zaoszczędzić czas i energię.

To nie jedyna funkcja tego praktycznego…

To nie jedyna funkcja tego praktycznego sprzętu. Sprawdza się także przy szlifowaniu- wystarczy dopasować odpowiednią końcówkę do czynności, którą mechanik ma zamiar wykonywać.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Malowanie dzięki kompresorom.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031