Kotły

Obecnie na rynku ogrzewnictwa można znaleźć całą gamę kotłów grzewczych. Podstawową funkcją kotłów jest dostarczenie ciepła do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych lub magazynowych. Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że coraz więcej kotłów posiada możliwość podgrzewania ciepłej wody użytkowej.Galeria

Kotły do Twojego domu:
Piec na EkoGroszek
dostępne w kategorii Kotły co w cenie promocyjnej

Takie kotły można podzielić na zasilane paliwami gazowymi, płynnymi lub stałymi. Kotły na paliwa stałe są coraz bardziej zautomatyzowane, co pozwala nam oszczędzić czas na załadunek paliwa. Dobrym przykładem są kotły na ekogorszek, biomasę, pelet lub słomę, które stanowią na rynku najbardziej pożądaną grupę produktów, ze względu na koszty ich eksploatacji oraz cenę paliw stałych. Z drugiej strony klienci bardziej zamożni oraz pragnący mieć pełną automatyzację w swoich domach wybierają kotły gazowe lub na paliwa płynne, takie jak na przykład olej opałowy.

Kotły te posiadają w pełni zautomatyzowane…

Kotły te posiadają w pełni zautomatyzowane sterowanie oraz są wygodne w eksploatacji. Niezależnie od zasobności naszego portfela ważne jest, aby nasz kocioł charakteryzował się dużą sprawnością oraz niezawodnością.

metalfachtg.com.pl – Sprawdź jeśli szukasz więcej informacji

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres