Koparki

Do tych największych, najdłuższych terminowo oraz najcięższych prac fizycznych należą wszystkie te zwane potocznie budowlanymi i remontowanymi. Oczywiście trzeba na wstępie podkreślić, że nie wszyscy nadają się do takiej pracy. Jak ktoś nie ma kondycji, a przede wszystkim trochę siły, to nie ma nawet co liczyć na to, że w takiej pracy mu się spodoba.Osoba słaba fizycznie z pewnością szybko z…

Osoba słaba fizycznie z pewnością szybko z niej zrezygnuje. W końcu nie ma sensu robić czegoś, do czego kompletnie nie jesteśmy przystosowani. Na budowach często używa się koparki. A jak wiadomo koparki kołowe to spore maszyny, a więc trzeba mieć do nich siłę, choćby do zmiany biegów drążkiem. Do tego koparki kołowe to raczej nieprzyjazne środowisko do pracy, ponieważ nie są chronione przed słońcem, którego promienie mogą nas bardzo męczyć.

Oczywiście koparki kołowe to bardzo, ale…

Oczywiście koparki kołowe to bardzo, ale to bardzo drogi sprzęt. Powiem tutaj tyle, że przeważnie koparki kołowe nie schodzą cenowo poniżej dwustu tysięcy złotych. Jak więc widać takie maszyny to ogromny wydatek. Dobrze przynajmniej, że koparki kupuje się nie z własnej kieszeni, tylko z pieniędzy firmowych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres