Kontenery na domy, biura, szkoły i przedszkola

Jeszcze kilka lat temu kontenery kojarzyły się z obskurnymi, metalowymi obiektami, które można spotkać jedynie na budowie. Powszechne było też stwierdzenie, że w takim miejscu nie jest ani przytulnie, ani komfortowo. Obecnie jednak kontenery wykorzystuje się na szeroką skalę przy budowie biur, domów, a nawet szkół i przedszkoli.


wyposażenie szkół

Foto: pixabay.com

Nadal można spotkać gdzieniegdzie niezbyt…

Nadal można spotkać gdzieniegdzie niezbyt ładnie wyglądające blaszane kontenery, które stanowią magazyny, małe biura na placach budowy, albo zaplecze socjalne dla pracowników, ale dzisiejsze kontenery są zupełnie inne. Są one o wiele bardziej nowoczesne i estetyczne. Kontener może mieć formę jednego obiektu, albo może stanowić moduł, z którego można” budować” jak się chce i właściwie co się tylko chce. Ruchome ściany w takich kontenerach sprawiają, że można je dowolnie łączyć ze sobą zarówno w poziomie, jak i w pionie tworząc budynki o bardzo różnym przeznaczeniu. Najbardziej popularne są chyba kontenery biurowe.

Zamów kontener sanitarny
Kontener sanitarny

Kontener sanitarny

Kup teraz! za cenę PROMOCYJNĄ
w sklepie ANGA

Coraz częściej jednak obserwuje się tendencję do sięgania po rozwiązania budownictwa modułowego przy stawiania takich obiektów jak domy mieszkalne, akademiki, szkoły, przedszkola, a także obiekty handlowe, sale fitness, itp. Z kontenerów buduje się szybko i tanio, a skoro ich jakość nie odbiega od tradycyjnych budynków, to po co przepłacać.

Autor poleca również stronę: kontenery na sprzedaż

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres