Kontenery mieszkalne

W życiu różnie bywa. Niekiedy chwila moment i człowiek w jednej chwili traci cały swój dobytek. Mieszkanie, dom, spalają się doszczętnie i nic nie pozostaje. Nie każdy ma na tyle środków finansowych, ażeby w to miejsce szybko kupić sobie lokal zastępczy, a pomoc państwa jest w tym zakresie bardzo uboga.Kontenery mieszkalne – galeria

Czasem co najwyżej można liczyć na jakieś kontenery mieszkalne, które na jakiś czas pozwolą przeżyć. To właśnie te kontenery mieszkalne są ciekawym rozwiązaniem zastępczym. Jest to co prawda prowizorka, ale na pewien czas wystarcza. Wykorzystuje się taki kontener mieszkalny również w przemyśle. Są idealne bowiem jako tymczasowe baraki mieszkalne dla budowlańców. Wtedy, jeśli prace są w terenie przez dłuższy czas, to wystarczy postawić takie kontenery mieszkalne, które mają minimalne wyposażenie, w postaci jakiejś tam łazienki, łóżka, gniazdek elektrycznych, czyli tego co niezbędne, żeby przeżyć i odpocząć.

Kup / wynajmij kontener

ANGA Sp z o.o.
Przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu, wynajmie i sprzedaży kontenerów do zastosowań różnego typu. Kontenery magazynowe, specjalistyczne, stróżówki i nie tylko.
  • ul. Kartuska 393
  • 80-125 Gdańsk

Jest to więc tani sposób, na…

Jest to więc tani sposób, na zapewnienie lokum mieszkalnego dla pracowników i socjal zapewniony.

Przedsiębiorcy chętnie wybierają kontenery mieszkalne, gdyż można ich wielokrotnie potem używać, a nie trzeba nic płacić za hotele i te sprawy. Mamy po prostu postawione kontenery mieszkalne na terenie budowy i nic więcej nas nie interesuje. Dlatego też w sytuacjach kryzysowych też się tak chętnie sięga po to rozwiązanie. Na pewien czas bowiem pozwalają przetrwać pokrzywdzonym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres