Kolorowe pustaki szklane

Na rynku można znaleźć bardzo ciekawe pustaki szklane, które idealnie nadają się do wykończenia mieszkania lub urozmaicenia go. Za pomocą pustaków można stworzyć ciekawe elementy dekoracyjne lub nietypowe ścianki działowe. Niecodzienne, kolorowe pustaki szklane z pewnością będą intrygującym wyborem.Pustaki szklane mogą być mleczne…

Pustaki szklane mogą być mleczne lub przezroczyste, coraz częściej są też wykonywane z barwionego szkła. Kompozycja najróżniejszych kolorów lub połączenie jednej barwy z mlecznym, półprzezroczystym odcieniem to bardzo interesujące pomysły na urozmaicenie wnętrza. Pustaki szklane są solidne( wykonuje się je z wzmocnionego szkła )i chociaż dzielą przestrzeń, przepuszczają światło i pomagają w doświetleniu fragmentów domu. Kolor pustaków, ich faktura i i przejrzystość w dużej mierze wpływa na efekt końcowy.

ścianki szklane

Foto: pixabay.com

Na rynku coraz częściej można…

ścianki działowe przesuwne

Foto: pixabay.com

Na rynku coraz częściej można znaleźć modele w ciepłych i przyjemnych kolorach( jak brązy, czerwień czy pomarańcz )lub w chłodnych, świetlistych barwach( seledynowa zieleń, granat czy srebro ). Bogata paleta kolorów sprawia, że bardzo łatwo znaleźć interesujące pustaki szklane, które z pewnością zmienią wnętrze.

abopart.com.pl – Sprawdź jeśli szukasz więcej informacji

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres