Kolorowe etykiety samoprzylepne

Lato i jesień to czas, kiedy przygotowujemy przetwory na zimę. Do słoików wkładamy grzyby, owoce, warzywa i marynujemy je, gotujemy, by mogły przetrwać przez całą zimę. Dzisiaj może już nieco wyszło z mody takie przygotowywanie zapasów, ale nasze mamy i babcie jeszcze nie tak dawno miały pełne spiżarnie i piwnice zapełnione wekami, na których pięknie się prezentowały kolorowe etykiety (rfid.comex.net.pl) samoprzylepne.Jak miło jest otworzyć słoiczek z pachnącymi…

Jak miło jest otworzyć słoiczek z pachnącymi latem konfiturami, usiąść w wygodnym fotelu i zajadać się przysmakiem, kiedy za oknem hula śnieżyca i jest siarczysty mróz. Wtedy przetwory smakują najlepiej. Etykieta samoprzylepna pomaga w dokonaniu dobrego wyboru w ciemnej piwnicy. Czasami trudno jest odróżnić, co znajduje się w danym słoiczku. Warto więc wydać kilka złotych i kupić trochę etykiet samoprzylepnych, których jest wszędzie pod dostatkiem.

Mało, że wek będzie bardzo…

Systemy automatycznej identyfikacji RFID

Drukarki termotransferowe
Anteny RFID

Zobacz więcej na: ASKA

Mało, że wek będzie bardzo pięknie wyglądał z kolorową naklejką, to jeszcze nie będziemy musieli się zastanawiać czy wybraliśmy odpowiedni słoik. Etykieta samoprzylepna jest łatwa do usunięcia, toteż nie musimy się martwic, iż w następnym roku będziemy mieli z tym problem. Wystarczy po zjedzeniu zawartości słoika dobrze go wymyć i wysuszyć i spokojnie może on czekać do następnego sezonu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres