Klimatyzacja dla zdrowia.

6 kwi 2017

Żyjemy w czasach prawa i norm, w których pracodawca musi przestrzegać kodeksu pracy. Jedną z rzeczy, którą pracodawca musi zapewnić pracownikowi są odpowiednie warunki pracy. Punktów dotyczących tego aspektu jest wiele, ale skupmy się na czynniku naturalnym, którym jest temperatura.Jej normy określane są w zależności, jaką…

Jej normy określane są w zależności, jaką pracę wykonujemy oraz od pory roku. Klimatyzacja jest często pomijanym elementem biur, co narusza zasady kodeksu pracy. Klimatyzator służy do wymiany powietrza w danym pomieszczeniu dzięki temu możemy uzyskać odpowiednią temperaturę podczas gorących dni letnich oraz ostrej zimy. Komfort i jakość pracy na najwyższym poziomie może być uzyskana jedynie dzięki odpowiednim warunkom, w jakich ją wykonujemy.

Sklep adoby.pl oferuje promocje na
rękawice robocze
Tutaj kupisz rękawice robocze

W cyrkulacji powietrza bardzo ważna jest również wentylacja. Klimatyzacja ma związek z temperaturą jednak bez odpowiedniej wentylacji pomieszczenia nie uzyskamy efektu, który pozwoliłby na wymianę powietrza z zewnątrz. Jeśli zaniedbamy te dwa czynniki możemy spowodować liczne choroby układu oddechowego, alergie oraz znacznie szybciej poczujemy zmęczenie. Klimatyzatory występują w różnych odmianach.

Pierwszy tym służy jedynie do chłodzenia zaś…

Pierwszy tym służy jedynie do chłodzenia zaś drugi także do ogrzewania. Mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach oraz miejscach jednak zależy to głównie od tego, w jaki sposób oddają ciepło do pomieszczenia. Klimatyzacja rozwija swoje technologie, które zaczynają być bezpieczniejsze dla człowieka i kontrolują wilgotność powietrza.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Klimatyzacja dla zdrowia.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031