Kiedyś biżuteria, dziś po części gadżet

Mężczyźni do wieków nie przykładali specjalnie wagi do swojego ubioru. Dziś sytuacja ta zaczyna się powoli zmieniać. Żyjemy w czasach kiedy kult piękna jest bardzo mocno eksponowany. Nie wystarczy już być czystym i schludnie ubranym. Trzeba mieć niepowtarzalny, podkreślający urodę strój, który składa się także ze stosownych dodatków i biżuterii.Ta ostatnia noszona jest przeważnie raczej przez…

Ta ostatnia noszona jest przeważnie raczej przez kobiety, poza małym wyjątkiem. Niemal każdy facet ma na ręce zegarek. Pomimo tego, że możemy sprawdzić godzinę w komórce, to nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć elegancki czasomierz męski, który będzie podkreślał nas styl. Najtańsze urządzenia tego typu kosztują kilkadziesiąt złotych, a o najdroższych lepiej nie wspominać. Istnieją manufaktury w Szwajcarii, które bez problemu sprzedają niezwykle zamożnym klientom zegarki za cenę przekraczającą nierzadko równowartość stu tysięcy USD. Nie brakuje na świecie kolekcjonerów, którzy tylko czekają, by znaleźć się na liście szczęśliwców, którzy mogli dostąpić zaszczytu kupna wyjątkowego czasomierza.

Kiedyś biżuteria, dziś po części gadżet – galeria

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by stać się posiadaczem przyzwoitego, automatycznego czasomierza za równowartość kilkuset złotych. Co ciekawe, będzie on wykonany naprawdę solidnie i bez obaw podziała pewnie kilkadziesiąt lat, o ile nie zapomnimy o regularnym serwisowaniu u zegarmistrza. To niewiele, zważywszy na to, ile problemów sprawiają nam samochody, które z reguły mają znacznie krótszą od zegarków żywotność i dużo wyższą cenę wyjściową.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres