Kalendarz firmowy dla klientów

20 sie 2017

Z jednej strony reklamy nas irytują. Mamy dość wciskania nam produktów na silę i promowania na siłę firm lokalnych oraz ogólnopolskich. Z drugiej strony uwielbiamy darmowe gadżety reklamowe i chętnie zabieramy je do domu. Tak jest w przypadku kalendarzy firmowych, które każdego roku cieszą się naszym zainteresowaniem – zainteresowaniem współczesnego konsumenta. Kiedy firma powinna zlecić druk kalendarzy firmowych.Jaki rodzaj kalendarzyków wybrać…

Jaki rodzaj kalendarzyków wybrać. Rozdawać każdym klientom kalendarzyk czy tylko tym lojalnym i stałym. Otóż druk kalendarzy najlepiej zlecić stosunkowo wcześniej. Decydując się na wykonanie zamówienia w grudniu, można się mocno przeliczyć. W tym czasie drukarnie są wręcz zawalone pracą i nie nadążają z terminami. Niektóre firmy, te najbardziej przezorne i te największe, zamawiające kalendarzyki w tysiącach sztuk, zlecają ich wydruk już w lipcu bądź sierpniu. Takie postępowanie jest na pewno rozsądne. Jeśli jednak mówimy o małej firmie, która chce zlecić wydruk kalendarzy kieszeniowych w ilości pięćset sztuk, można to zrobić z początkiem grudnia.

Ulotki
Ulotki reklamowe
dostępne w kategorii Ulotki w cenie 0,66zł / szt.

Kalendarz firmowy dla klientów – galeria

Taka ilość i nieskomplikowany format, to dla profesjonalnej drukarni żaden problem. Takie zlecenie realizowane jest niemalże od ręki. Rzecz jasna projekt kalendarza najlepiej powierzyć osobie zaufanej, profesjonalnej i doświadczonej. Niech projekt i całą grafikę kalendarza wykona grafik, a osoby niezaznajomione w temacie niech pozwolą działać specowi. W ten sposób powstaną dobre, czytelne i estetyczne kalendarze firmowe, z których konsument będzie korzystał na co dzień.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Kalendarz firmowy dla klientów”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031