Jakie taśmy termotransferowe wyróżniamy?

Do znakowania produktów, drukowania na etykietach często wykorzystuje się druk termotransferowy. Niezbędny jest do tego odpowiedni docisk, odpowiednio wysoka temperatura, a także taśmy termotransferowe. Występują one w trzech odmianach i pozwalają drukować na różnych materiałach. Jeżeli wystarczy nam nadruk, który będzie widniał na etykiecie rok( na przykład na produkcie o krótkiej ważności przydatności ), możemy do drukowania wybrać taśmy termotransferowe woskowe.Jest to pierwszy z trzech rodzajów tego…

Jest to pierwszy z trzech rodzajów tego typu taśm. Jeżeli zależy nam na większej trwałości, powinniśmy wybrać taśmy termotransferowe woskowo – żywiczne. Pozwalają one drukować nie tylko na papierze( tak jak poprzednie ), ale także na folii i innych rodzajach papieru. Jeżeli zależy nam na największej możliwej trwałości, powinniśmy wybrać z kolei taśmy termotransferowe żywiczne. Pozwalają one dodatkowo drukować także na winylu, pvc i poliestrach. Wszystkie rodzaje taśm dostępne są w różnych kolorach, między innymi w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, czarnym.

Galeria

Ich bogatą ofertę możemy znaleźć w Internecie na rozmaitych stronach internetowych, podobnie jak ofertę drukarni, które oferują wykonywanie wydruków na etykietach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres