Jakie drzwi, taki dom

Każdy, kto wymieniał drzwi w swoim mieszkaniu lub domu wie, jak ogromną poprawę wyglądu pomieszczenia można osiągnąć dzięki zainstalowaniu nowych, efektownych, eleganckich skrzydeł drzwiowych. Trudno uwierzyć jak bardzo stare, niemodne, zniszczone drzwi mogą oszpecić budynek czy pokój.Jakie drzwi, taki dom – galeria

Dlatego opłaca się zainwestować w ładne drzwi wewnątrz domu i podnieść tym samym walory estetyczne salonu, jadalni czy sypialni. Drzwi wewnętrzne są produkowane najczęściej z płyt wiórowych, płyt MDF lub drewna. Niektóre części mogą być wykonane ze szkła zaś akcesoria z metalu. Materiały, z których wyprodukowane są wewnętrzne drzwi wybierane są w zależności od ich zastosowania. Drzwi do sypialni, kuchni i pomieszczeń gospodarczych zazwyczaj są pełne, to znaczy pozbawione elementów szklanych.

Drzwi wewnętrzne do łazienki, salonu oraz…

Drzwi wewnętrzne do łazienki, salonu oraz jadalni często uzupełniane są częściami ze szkła, co znacznie podnosi ich walory wizualne i daje duże możliwości w zakresie zróżnicowania wzorów.

Rozpiętość cen produktów jest ogromna, od 200 złotych, gdy kupujemy zwykłe drzwi produkowane masowo, z płyty MDF i sprzedawane w sieciach marketów budowlanych, do ponad 1000 złotych w przypadku drzwi wykonanych z drewna mających skomplikowane wzornictwo i wzbogaconych o eleganckie elementy szklane, albo sięgające nawet 2000 złotych, jeśli zdecydujemy się na niepowtarzalne drzwi z witrażami. Jak zawsze cena ma swoje odzwierciedlenie w trwałości i wyglądzie produktu. Ze względu na częstotliwość używania drzwi warto rozważyć przewidywany okres użytkowania przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres