Jaki sprzęt przy pracach na wysokości?

Jeszcze kilka lat temu prace wysokościowe to była istna prowizorka, jednak teraz z biegiem czasu wszystko się zmienia, gdyż nowe przepisy regulują normy bezpieczeństwa bardzo dokładnie, tak więc nie ma tutaj zbytniego pola do oszukiwania na sprzęcie i tym podobnych. Teraz dzięki licznym kontrolom prace wysokościowe nabrały w końcu nowego i przede wszystkim bezpieczniejszego wyglądu, gdyż niestety, ale wcześniej brakowało na budowach odpowiedniego sprzętu, który zabezpieczałby robotników przed upadkiem z wysokiego rusztowania, czy też dachu.Jak sam doskonale przyznasz, prace wysokościowe to…

Jak sam doskonale przyznasz, prace wysokościowe to nie są przelewki, tym bardziej, że większość z nich odbywa się na bardzo dużych wysokościach, z których upadek niejednokrotnie oznaczałby śmierć człowieka. Tak właśnie wygląda rzeczywistość i prace wysokościowe, które się w tejże rzeczywistości odbywają.

Z tego powodu tak ważne jest, żeby…

Z tego powodu tak ważne jest, żeby każdy pracownik posiadał odpowiednie zabezpieczenia, które będą chronić jego zdrowie i życie podczas wykonywania swojej pracy. Możemy się więc śmiało cieszyć z tego, że to wszystko się zmienia i w końcu idzie ku lepszemu, nie mniej jednak na pewno jeszcze długa droga do pewnych zmian, które na stałe wejdą do kanonu polskiego budownictwa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres