Informacje na etykietach

Etykiety logistyczne (rfid.comex.net.pl) są to informację zawarte na naklejka samoprzylepnych, zawieszkach, metkach. Zawierają one informację, które później powinny być czytane przez ludzi, choć nie zawsze tak jest.Galeria

Są stosowane do jednostek handlowych, pozwalają na szybką i jednoznaczną identyfikacje. Ułatwiają procesy kontrolne w dystrybucji i magazynowaniu. Etykiety logistyczne mogą być papierowe, foliowe i tym podobne. Przedstawiane są na etykiecie w postaci tekstu lub kodu kreskowego. Etykiety logistyczne stosowane są najczęściej w sklepach. Każdy produkt ma swoja własną etykietę z napisaną nazwą i własnym kodem kreskowym dzięki temu można go łatwo odczytać i zidentyfikować.

Przy kasie nie ma problemu i nie…

Przy kasie nie ma problemu i nie trzeba czekać. Każdy sklep jest zaopatrzony w tego typu etykiety. Do ich odczytu służą specjalne programy. Dzięki czemu wszystko idzie szybko i sprawnie. To bardzo dobre rozwiązania na etykiety logistyczne. Szczególnie dla dużych sklepów i hipermarketów. Dzięki temu panuje ład i porządek. Ludzie się nie denerwują, że pracownicy nie mogą się odnaleźć.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres