Hydranty z wodą w gotowości

Jak wszyscy doskonale wiemy, na ulicach i w ogóle wszędzie tam gdzie są jakieś domy, są również hydranty. One muszą być na wypadek pożaru. W razie gdyby takie zjawisko miało miejsce, przyjeżdża straż pożarna i montuje do tego wąż, który pozwala na zagaszenie płomienia. Gdyby takie hydranty nie znajdowały się w tych konkretnych miejscach, zapewne nie byłoby czym gasić, a sami ludzie by sobie nie poradzili.Każde dziecko nawet małe doskonale…

Każde dziecko nawet małe doskonale wie czemu one służą. Nawet wiedzą jak wyglądają. Taka wiedza wpajana jest od najmłodszych lat. Otóż jak się okazuje istnieje hydrant 25 jak i inne rozmiary i rodzaje. Na tym już dzieci się nie znają. Niektórzy dorośli również, ale najważniejsze że wiedzą do czego służy. Reszta praktycznie nie ma już znaczenia. Taki hydrant to poważna sprawa. Czasem znajduje się na prywatnym podwórku i nie ma do niego dobrego dostępu. To z pewnością ogromne utrudnienie, tym bardziej jeśli po posesji biega groźny pies.

Czasem zastanawiamy się czy hydrant…

Czasem zastanawiamy się czy hydrant może być użyty przez zwykłych ludzi, nie strażaków. Otóż to zależy. Jeśli chodzi o pożar, to jak najbardziej. Jednak dla prywatnego użytkowania nie jest to możliwe, wręcz można powiedzieć karalne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres