Hydranty są potrzebne

Gdzie się nie obejrzymy, to co kawałek widzimy hydranty. A to wszystko dlatego, że w razie jakiegoś pożaru straż pożarna musi mieć możliwość podłączenia wody i ugaszenia pożaru bez konieczności poszukiwania miejsca, gdzie będą mogli podłączyć wąż. Oczywiście taki hydrant 25 musi być tak skonstruowany, aby strażacy mogli w miarę swobodnie i bez wysiłku się do niego dostać, ale jednocześnie tak, aby dzieci nie mogły go odkręcać dla zabawy.I właśnie z tego powodu…

I właśnie z tego powodu producent przykłada tak dużą wagę do tego, aby jego hydrant był najlepszy i żeby spełniał wszystkie wymagane normy, bo nie ukrywajmy, ale przecież bezpieczeństwo osób z niego korzystających powinno być najważniejsze. Zwłaszcza, że przecież od tego zależy również życie innych ludzi, a w takich przypadkach liczy się dosłownie każda minuta. I właśnie też z tego powodu co jakiś czas sprawdzane są wszystkie hydranty, aby mieć pewność, że działają one tak jak powinny. Bo przecież nie może być tak, że straż pożarna przyjeżdża na akcję i nie może nic zrobić, bo hydrant jest zablokowany.

Z tego też powodu warto, abyśmy…

Z tego też powodu warto, abyśmy zainteresowali się hydrantami, które znajdują się w naszym pobliżu, tak abyśmy mieli pewność, że w razie potrzeby, będzie można bez trudu je użyć.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres