Horeca Select – marka i jakość dla gastronomii

Branża gastronomiczna to wiele różnych podmiotów, działalność związana z szeroko rozumianymi usługami, w sektorze tym działają przecież małe kawiarenki, ekskluzywne restauracje, lokale sieciowe, gastronomia hotelowa, catering itp. Zaopatrzenie oraz wyposażenie dla firm działających w tej branży obejmuje zatem wiele różnych produktów, sprzęt, meble i akcesoria.Jedną z bardzo znanych i cenionych marek,…

piece na ekogroszek

Foto: pixabay.com

Jedną z bardzo znanych i cenionych marek, oferujących zaopatrzenie i wyposażenie dla gastronomii jest Horeca Select. W ramach asortymentu sygnowanego przez tę markę, klienci znajdą praktycznie wszystko – od produktów spożywczych po profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Horeca Select to marka własna sieci Makro Cash and Carry, a zatem produkty z logo Horeca są dystrybuowane w placówkach tej sieci.

meble design

Foto: pixabay.com

Jest to linia profesjonalnych produktów dla branży gastronomicznej, która obejmuje zarówno artykuły spożywcze konfekcjonowane z myślą o firmach gastronomicznych, cateringu itp., jak również wyposażenie. Jeśli chodzi o produkty spożywcze z logo Horeca Select, jest to asortyment różnorodny, obejmuje m. in. nabiał, mięsa, przyprawy, koncentraty spożywcze, mrożonki, ryby itp. Bardzo ważną cześć oferty Horeca Select stanowi wyposażenie.

W ramach dostępnego w Makro…

W ramach dostępnego w Makro asortymentu klienci znajdą urządzenia chłodnicze, zmywarki, piece, piekarniki itp. Horeca Select to również akcesoria do kuchni oraz sprzętów gastronomicznych. Warto wiedzieć, że w przypadku wielu sprzętów dla gastronomii z logo Horeca Select, Makro zapewnia aż dwuletnią gwarancję orz możliwość serwisowania, napraw na miejscu – u klienta.

piece na ekogroszek – więcej kluczowych wiadomości

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres