Hale magazynowe

Hale z płyty warstwowej mogą być projektowane szybko, lekko i bezpiecznie, zgodnie z polskimi i europejskimi normami. Hale magazynowe mogą być projektowane przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych. Poprzez to, takie hale z płyty warstwowej spełniają oczekiwania inwestorów i architektów oraz warunki składowania towarów.Hale z płyty warstwowej, mogą…

Hale z płyty warstwowej, mogą być halami indywidualnymi, a ich proces powstawania przedstawia się następująco: należy przesłać odpowiedniej firmie projekt architektoniczny, celem dokonania wyceny oraz uwzględnieniem szczegółów projektu, następnie po podpisaniu umowy i wpłacie jakiegoś procentu zaliczki w odpowiednim terminie jest przekazany projekt konstrukcyjny do pozwolenia na odbycie budowy.

Następnie po zatwierdzeniu projektu i wpłacie kolejnej…

Następnie po zatwierdzeniu projektu i wpłacie kolejnej zaliczki, następuje produkcja miejsc takich jak hale z płyty warstwowej. Następuje także kompletacja dostaw materiałów. Dalej następuje dostawa na plac budowy, montaż konstrukcji oraz montaż wszystkich akcesoriów( rynny, okna, drzwi, bramy, świetliki itd. )i drobne obróbki. Terminy uzależnione są od kolejnych płatności.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres