Grzałki PTC

kursy angielskiego dla dzieci

Foto: pixabay.com

Grzałki ceramiczne mogą mieć rozmaita postać – wszystko zależy tutaj od ich konstrukcji. Biorąc pod uwagę ten właśnie aspekt, można wyszczególnić między innymi tak zwane grzałki PTC( to skrót od angielskiego terminu Positive Temperature Coefficient ).Tego rodzaju grzałki ceramiczne zbudowane są na…

nauka angielskiego dzieci

Foto: pixabay.com

Tego rodzaju grzałki ceramiczne zbudowane są na bazie pozystorów. Takie grzałki ceramiczne z powodzeniem wykorzystywać można w rozmaitych typach ogrzewania. Nie zachodzi przy tym konieczność montażu dodatkowych urządzeń takich jak ograniczniki temperatury oraz regulatory. Grzałki ceramiczne o takiej konstrukcji odznaczają się właściwościami samoregulującymi. Mogą pracować w temperaturach sięgających nawet dwustu czterdziestu stopni Celsjusza.

Grzałki PTC znaleźć można w…

Grzałki PTC znaleźć można w takich urządzeniach jak dla przykładu kserokopiarki, suszarki łazienkowe czy pistolety do klejenia na gorąco. Posiadają one wiele zalet. Jest tu zatem wyeliminowane zagrożenie przegrzaniem, czynnik roboczy nagrzewa się w dość szybkim tempie, zasilanie nie jest skomplikowane etc.

kursy angielskiego dla dzieci

Foto: pixabay.com

Comments
  1. Filip |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres