Grawerowanie na szkle

Grawerunek na szkle, między innymi na kieliszkach podkreśla znaczenie danej uroczystości, ślubu, rocznicy. Jest to również pomysł na ciekawy prezent lub upominek. Technologia obróbki szkła za pomocą lasera jest technologia stosunkowo młodą, ale zdobywającą coraz większą popularność. Do obróbki powierzchniowej szkła zwykłego grawerowanie Warszawa oraz szkła organicznego świetnie nadają się lasery CO2 Należy tutaj jednak pamiętać, że szkło zwykłe nadaje się jedynie do obróbki powierzchniowej, natomiast szkło organiczne nadaje się zarówno do obróbki powierzchniowej oraz do cięcia przy pomocy tych urządzeń.Grawerowanie w Warszawie z punktu…

Grawerowanie w Warszawie z punktu widzenia zdobienia szkła zwykłego, stosowana jest przystawka rotacyjna, umożliwiająca grawerowanie na bryłach obrotowych( walcowych ). Dzięki temu grawerować w Warszawie możemy upominkowe szklanki, kieliszki, oraz kubki i jest to czynność szybka i bardzo łatwa. Specjalny uchwyt pozwala na osadzanie przedmiotu i jego grawerowanie, gdyż ruch osi Y zastąpiony jest obrotem przedmiotu.

Sama instalacja przystawki jest bardzo prosta,…

kompleksowa organizacja ślubu

Foto: pixabay.com

Sama instalacja przystawki jest bardzo prosta, system laserowy sam ją rozpoznaje i odpowiednio się konfiguruje. Grawerowanie w Warszawie wyrobów szklanych umożliwia też zestaw ściernic diamentowych. Są one przeznaczone nie tylko do grawerowania ale też innych precyzyjnych prac: cięcia, rzeźbienia, poprawiania i wykańczania.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres